openMagazin

openMagazin připravovaný Liberixem a partnery

openMagazin 09/2012

openMagazin

Mnozí z vás v létě natočili video. Pak ale přichází další fáze: zpracování. Jak na to vám přiblíží tématický openMagazin.
Více ZDE.

0
Vaše hodnocení: Žádné

openMagazin 07-08/2012

openMagazin

Na kterých zařízeních se můžete potkat s Linuxem? A je vám tato informace k něčemu užitečná? Linux kraluje na největších a nejzatíženějších burzovních serverech světa. Zdomácněl ale i na vašich telefonech, tabletech, čtečkách e-knih atd.
Prázdninové dvojčíslo openMagazinu je věnováno mobilnímu Linuxu. Více ZDE.

0
Vaše hodnocení: Žádné

openMagazin 06/2012

openMagazin

Máte problémy se zavirovaným počítačem? Chcete se zbavit starostí o jeho zdraví a nechcete neustále mít zaplněnou paměť běžícími ochrannými programy? Pak si můžete nainstalovat některou z distribucí Linuxu. Více ZDE.

0
Vaše hodnocení: Žádné

openMagazin 05/2012

openMagazin

Hudba dokáže většině lidí přinést dobrou náladu a uvolněnou mysl. Proto je téma čísla Audio. Existuje pro Linux zvukové studio, které skladatelé hudby potřebují? Ano, v květnovém čísle najdete obsáhlý článek o nastavení realtimového zvukového serveru. Více ZDE.

0
Vaše hodnocení: Žádné

openMagazin 04/2012

openMagazin

Dubnový openMagazin se věnuje sazbě, typografii a DTP. Téma čísla vám nabídne články nejen o DTP aplikaci Scribus, ale také o typografických vylepšeních pro kancelářské sady OpenOffice.org/LibreOffice. Více ZDE.

0
Vaše hodnocení: Žádné
Syndikovat obsah