Blogy

místo srazu + koncert

Moje Informace
máme zase další měsíc a je vhodné uvažovat kde se sejít. Třetí pátek je 17.10., navrhuji Šelepku :

http://www.selepova.cz

Ve středu 15.10. je na Šelepce koncert písničkáře Záviše :

http://www.starykokot.cz/koncerty/

myslím, že většina má smysl pro humor a recesi a ráda se zůčastní. Na Šelepce je dobrá kuchyně a wifi připojení. Pro neinformované - koncert Záviše není vhodný pro děti do 15 let.
J.D.
0
Vaše hodnocení: Žádné

Nabídka práce - správce sítě - Brno/Linux

Můj blog
Místo je již obsazeno!

Hezký den všem linuxářům, nabízím práci správce sítě v Brně (na MUNI PřF). Náplň práce různorodá - převážně se dotýkající správy linuxových serverů a prac. stanic. Od října 2014 měním místo a rád bych to svoje stávající někomu předal. Pokud by to někoho zajímalo, pište nebo volejte na: zeten30@gmail.com, +420 776 237 534.
0
Vaše hodnocení: Žádné

Návrh na místo srazu

Moje Informace
Jako vhodné místo může být vegetariánská restaurace Vegalite : http://www.vegalite.cz/ http://www.lunchtime.cz/vegalite/ https://cs-cz.facebook.com/vegalitebrno na ul. Slovákova 10. Je tam nekuřácký salonek s dětským koutkem s hračkami, kde se zabaví i nejmladší linuxáci. Závislí na nikotinu mají také místnost. Ceny mírné, pivo, víno, wifi. J.D.
0
Vaše hodnocení: Žádné

Volím Piráty

Můj blog
... pochybuju, že by to o mě někdo ze zdejších čtenářů nevěděl, ale dostal jsem radu, ať to napíšu do blogu, tož tak činím. Hm, můžu teď očekávat nějakou zásadní společenskou změnu, konec šmírování, zlepšení práce policie, úředníků, a že Elvis vstane z mrtvých?
0
Vaše hodnocení: Žádné

Jak jsem nekoupil fotopapíry

Můj blog
Potřebuji cca dvacítku fotopapírů, ale s trochu většími nároky na kvalitu a trvanlivost. nejlépe HP, ti slibují 100 let...
0
Vaše hodnocení: Žádné
Syndikovat obsah